خوش آمدید, مهمان - لطفا برای ورود اینجا و یا برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید. Did you miss your activation email?

!!

اخبار

ناورد به معنای رزمگاه و میدان جنگ است... برای عضویت در ناورد به آدرس زیر مراجعه فرمایید
NAVARD.NET

نویسنده موضوع: ناورد بهترین بازی آنلاین جشنواره تهران انتخاب شد  (دفعات بازدید: 2406 بار)

• مدیر کل
  • شاهزاده
  • ارسال: 594
  • امتیاز +2326/-779
    • ديدن مشخصات
    • ناورد
سلام
نفرات برتر دومین جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای تهران انتخاب شدند
طی مراسمی که شب 1391/4/19 در تهران برگزار شد بهترین های رشته های مختلف بازی های رایانه انتخاب شدند که بازی آنلاین ناورد به عنوان بهترین بازی آنلاین ایران در جشنواره انتخاب شد.
این تندیس را به همه شما دوست داران ناورد تقدیم میکنیم ...
ناورد را به دوستانتان پیشنهاد دهید.
« آخرين ويرايش: ژوئیه 13, 2012, 07:48:53 pm توسط admin »

• سردار
  • ارسال: 362
  • امتیاز +1386/-846
  • **مدیر انجمن**
    • ديدن مشخصات
    • دانلود کتاب
سلام
طی مراسمی که شب 1391/4/19 در تهران برگزار شد بهترین های رشته های مختلف بازی های رایانه انتخاب شدند که بازی آنلاین ناورد به عنوان بهترین بازی آنلاین جشنواره انتخاب شد.
از تمامی شما که در کنار ما هستید متکشریم

همون چیزی که فکر میکردم شد واقعا بهتون تبریک میگم شایسته این عنوان هستید بدون شک و تردید.

• شمشیرزن
  • **
  • ارسال: 94
  • امتیاز +454/-60
    • ديدن مشخصات
سلام
طی مراسمی که شب 1391/4/19 در تهران برگزار شد بهترین های رشته های مختلف بازی های رایانه انتخاب شدند که بازی آنلاین ناورد به عنوان بهترین بازی آنلاین جشنواره انتخاب شد.
از تمامی شما که در کنار ما هستید متکشریم

من هم از طرف خودم و تمامی اعضای قبیله مانا به شما زحمتکشان جوان تبریک میگم
به امید روزهای بهتر برای ناورد
در طوفان های زندگی با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است

• GOD OF WAR

• مهمان
این بازی استرتژیک شبیه خیلی از بازیای خاجی و حتی تو بعضی از نقاط ازونا جلو تره و به همین خاطره بهترین بازی استراتژیک تو ایرن شده و جاداره به سازندگان و کسانی که برای این بازی تلاش میکنند تبریک گفت

• شمشیرزن
  • **
  • ارسال: 134
  • امتیاز +315/-17
    • ديدن مشخصات
نام در دنیای واقعی : حسین
نام در دنیای ناورد : greatest

«به دلیل پر بودن وقت نمی تونم زیاد سر بزنم»

ماییم و نوای بی نوایی / بسم الله اگر حریف مایی ;)

• سرباز عادی
  • *
  • ارسال: 3
  • امتیاز +5/-0
    • ديدن مشخصات
سلام
طی مراسمی که شب 1391/4/19 در تهران برگزار شد بهترین های رشته های مختلف بازی های رایانه انتخاب شدند که بازی آنلاین ناورد به عنوان بهترین بازی آنلاین ایران در جشنواره انتخاب شد.
این تندیس را به همه شما دوست داران ناورد تقدیم میکنیم ...
این بازی از تراوین و عصر پادشهاهان خیلی بهتره

• سردار
  • ارسال: 362
  • امتیاز +1386/-846
  • **مدیر انجمن**
    • ديدن مشخصات
    • دانلود کتاب
بنظر من موفقیت های این بازی زیاده مثلا استفاده کردن از موجودات افسانه ای که تو هیچ بازی نیستند و یا داشتن قسمت توانایی که میتونید برای اطلاعات بیشتر و نوآوری آن نسبت به بازی های دیگه به صفحه زیر بروید.
http://help.vreality.ir/invention.html

• GOD OF WAR

• مهمان
آدمین لطفا عکسای بیشتری از نمایشگاه برای دیدن قرار بدین

• سرباز عادی
  • *
  • ارسال: 14
  • امتیاز +49/-4
    • ديدن مشخصات
با سلام وخسته نباشید
من هم به شما مدیران و سازندگان این بازی تبریک عرض می نمایم.
نام در دنیای ناورد: daemusin
نام واقعی: سید محمد

• سرباز عادی
  • *
  • ارسال: 20
  • امتیاز +54/-276
    • ديدن مشخصات
سلام خدمت شما ادمین عزیز
خوشحال شدم از شنیدن این خبر
و تبریک میگم خدمت شما

اما مشکلی هست
میدونید که این تازه اول بسم الله هست و مسئولیت شما بیشتر میشه ، چون هم باید بهتر بشید هم دوباره برنده بهترین ها باشید و این سخته
به قولی: بدست آوردن چیزی حقیقت و نگه داریش اصله.

من به عنوان یه عضو تازه وارد سعی بر نگه داری اسم ناورد ، از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد.

با تشکر
علی

• سرباز عادی
  • *
  • ارسال: 7
  • امتیاز +12/-1
  • عشقست بروبچ های شمالی
    • ديدن مشخصات
من خیلی بازی انلاین کردم و ی بازی هست که 3 سال دارم بازی میکنم اون رو اما متاسفانه بازیش ایرانی نیست و بلغارستانی هسش و ایرانی ها اونو خریدن
من الان چند وقته که ناورد رو پیدا کردم و بازی میکنم.دیگه هم قصد دارم اونو بازی نکنم اما خب خیلی سخته.درسته ناورد هنوز خیلی راه داره به اون بازی برسه اون بازی 4 سال که هست و به مرور خوب شده اما من باز هم ناورد رو انتخاب کردم چون میدونم بازی ایرانی هسش و پولی که خرج میکنم به جیب هموطنم میره و این ها باعث میشه این بچه های جوون روحیه بیگرن برای بهتر شدن این بازی
من هم به عنوان یک کسی که خیلی وقته بازی انلاین میکنه تمام کمکم رو به این دوستان میکنم و سعی میکنم دوستانم رو به این بازی جذاب کاملا ایرانی بیارم
به امید روزی که تمام ایرانیان برای بازی انلاین فقط یک اسم بیارن به زبان اونم ناورد هسش
همگی موفق باشید دوستان
مخلص شما هادی

• سرباز عادی
  • *
  • ارسال: 4
  • امتیاز +15/-13
    • ديدن مشخصات

• milad7410

• مهمان
« آخرين ويرايش: اوت 18, 2012, 11:58:45 pm توسط milad7410 »

• سرباز عادی
  • *
  • ارسال: 55
  • امتیاز +64/-69
  • اسم در ناورد: mili0000
    • ديدن مشخصات
واقعا تبریک میگم..
در ناورد:mili0000

• شمشیرزن
  • **
  • ارسال: 143
  • امتیاز +230/-40
    • ديدن مشخصات
سلام به دوست های گلم من بعد از چند وقت اومدم و با خبر های خوب سایت شکه شدم ولی انتظارش رو داشتم
همینطور می بینم تعداد کاربران سایت رفته بالا و هنوز هم دوستان قدیمی و رقبای قدیمی من در حاله بازی هستن که خیلی خوشحال شدم مخصوصا حامد گل و حسین و همه که تو اتحاد مانا و  se بودن ( عجب روزگاری بودا اولین سرور ناورد ) امیدوارم هر لحظه شاهد رشد روز افزون این بازی خوب ایرانی باشم موفق باشید
nomad
اسمم توی بازی : nomad